ZA PRIJAVU HITNOG SLUČAJA ZOVITE 193

DOBRO DOŠLI

VATROGASNA ZAJEDNICA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

TIJELA


 

1. Balaić Antun/Kuric Darko
2. Banjan Boris
3. Barišić Šimo
4. Bartolić Goran
5. Bilandžić Dragutin
6. Bučanac Habuda Ivica/Gradečak Dražen
7. Cingel Zdenko/Kuric Mario
8. Cvenić Zdravko/Vichta Željko
9. Čarapar Zdenko
10. Čovčić Dubravko/Vincetić Ivan
11. Ćupurdija Milorad/Majdenić Hrvoje
12. Dioši Tihomir
13. Domiter Davor/Kalić Jakob
14. Domiter Dragutin/Kolar Zlatko
15. Fekete Ivan
16. Gašić Vlatko/Moguš Tomislav
17. Golek Zvonko
18. Grabovac Ante/Marić Ivan
19. Jamnić Drago/Fenrich Josip
20. Jung Dominik
21. Jurman Antun/Damjanović Martin
22. Kasapović Ivan/Skelac Marin
23. Kedmenec Vladimir
24. Kerovec Goran
25. Klarić Stjepan
26. Kolarić Željko
27. Koren Vlado/Klemen Ivan
28. Kovač Antun
29. Kovač Stjepan
30. Kožić Stjepan
31. Kramarić Marijan
32. Krleža Dragan
33. Kvasnovski Pavao
34. Laco Đerđ
35. Lesar Darko
36. Lončarić Viktor
37. Lucić Miro
38. Ljubljanović Aleksandar/Sitaš Damir
39. Ljubljanović Zvonimir/Brož Antun
40. Mandić Ivica/Milić Tomislav
41. Marjanović Aleksandar
42. Matković Danijel/Božić Željko
43. Mikešić Zlatko
44. Milekić Slavko/Mikolašević Mirko
45. Mojzeš Josip/Ferčec Darko
46. Molnar Josip
47. Momčilović Aleksandar
48. Mrganić Dražen
49. Mužević Nikica/Koprivnjak Josip
50. Nađ Ivan
51. Nađ Tomislav
52. Nikolić Saša
53. Novak Mario/Kuna Mato
54. Ostroški Dražen
55. Palfi Dragutin
56. Penić Željko
57. Peršić Boro/Mucafir Ivan
58. Petanjak Zvonko
59. Popov Željko
60. Romić Vatroslav
61. Sabo Šandor
62. Semialjac Mirko/Balaić Toni
63. Sršić Stjepan
64. Stanić Željko/Šiklošić Mario
65. Šegović Ratko
66. Šiplika Damir/Ivanišić Danijel
67. Škrut Sanja/Išasegi Ivan
68. Šmit Miroslav/Pandurić Matija
69. Tačković Darko/Vecl Željko
70. Topalov Marko
71. Vinković Pavao
72. Vučković Kruno/Zavođa Petar
73. Vučković Ljerka/Majdenić Siniša
74. Vuksanić Matko/Kokić Mario
75. Živković Stjepan

1.      Mužević Nikica, predsjednik

2.      Koren Vlado, zamjenik predsjednika

3.      Ljubljanović Zvonko, zamjenik predsjednika

4.      Cvenić Zdravko, zapovjednik

5.      Šiplika Damir, zamjenik zapovjednika

6.      Koški Stjepan, tajnik

7.      Bilandžić Dragutin          

8.      Bošnjakovi Dalibor         

9.      Cingel Zdenko    

10.  Čarapar Zdenko  

11.  Dorić Goran        

12.  Gašić Vlatko       

13.  Grubišić Radoslav           

14.  Išasegi Dražen     

15.  Klarić Stjepan      

16.  Klemen Ivan        

17.  Knežević Mirko   

18.  Kovač Antun       

19.  Krleža Dragan     

20.  Ljjubljanović Aleksandar

21.  Milekić Slavko    

22.  Molnar Josip        

23.  Nađ Tomislav      

24.  Orkić Predrag      

25.  Ostroški Dražen  

26.  Penić Željko        

27.  Petanjak Zvonko 

28.  Sabo Šandor        

29.  Sršić Stjepan        

30.  Stanić Željko       

31.  Vučković Kruno  

32.  Živković Stjepan 

33.  Živković Vitomir 

1. Rastija Tomislav

2. Šmit Miroslav
3. Mandić Ivica

1. Mužević Nikica

2. Cvenić Zdravko
3. Koški Stjepan
4. Šiplika Damir
5. Koren Vlado
6. Ljubljanović Zvonimir
7. Klarić Stjepan

1. Mužević Nikica

2. Gajski Marijan
3. Kožić Stjepan
4. Milekić Slavko
5. Nađ Tomislav

  1. Penić Željko
  2. Koški Stjepan
  3. Gašić Vlatko
  4. Škrut Sanja
  5. Bučanac Habuda Ivica
  6. Kožić Stjepan

1. Abičić Zvonko

2. Bartolić Goran

3. Časar Daniel

4. Čeman Pero

5. Čovčić Dubravko

6. Fodor Zdravko

7. Glavašić Darko

8. Grubišić Radoslav

9. Klemen Ivan

10. Kolarić Željko

11. Koški Stjepan

12. Kovačić Mato

13. Krleža Goran

14. Ljubljanović Aleksandar

15. Matković Danijel

16. Mikešić Zlatko

17. Radonić Mario

18. Šegović Ratko

19. Šiplika Damir

20. Cvenić Zdravko

 

1. Zdravko Cvenić, zapovjednik

2. Damir Šiplika, zamjenik zapovjednika

3. Radoslav Grubišić, mikroregija Osijek

4. Ivan Klemen, mikroregija Đakovo

5. Željko Stanić, mikroregija Donji Miholjac

6. Stjepan Koški, mikroregija Valpovo

7. Danijel Časar, mikroregija Baranja

8. Aleksandar Ljubljanović, mikroregija Našice

  1. Stjepan Jurman, predsjednik
  2. Stjepan Nađ, zamjenik
  3. Ivan Vincetić
  4. Zlatko Vinković
  5. Koški Stjepan
  6. Filip Miler
  7. Sanja Škrut
  8. Zvonko Abičić
  9. Brankica Knežević

 

1. Josip Kozina, predsjednik

2. Krešo Galić, zamjenik

3. Željko Kerovec

4. Branimir Cvetanić

5. Sanja Škrut

6. Dražen Gradečak

7. Zlatko Boljkovac

8. Darko Bibić

9. Sara Jerbić

10. Josip Rajić

11. Svetislav Kolarević

Sadržaj shema tijela

Predsjednik : Nikica Mužević

 

Zamjenik predsjednika: Zvonimir Ljubljanović

Zamjenik predsjednika: Vlado Koren

 

Zapovjednik: Zdravko Cvenić

Zamjenik zapovjednika: Damir Šiplika

 

Tajnik: Stjepan Koški

Predsjednik NO: Miroslav Šmit